Матіос: Клименко вивів в офшори $ 12 млрд. ОНОВЛЕНО

Матіос: Клименко вивів в офшори $ 12 млрд. ОНОВЛЕНО

Ці кошти екс-міністр легалізував у покупці нерухомості, землі та бізнесу в Україні

Матіос: Клименко вивів в офшори $ 12 млрд. ОНОВЛЕНО
Фото зі сторінки Анатолія Матіоса у Facebook

У ході брифінгу Анатолій Матіос повідомив, що 96 млрд грн ($ 12 млрд за курсом 8 грн / $) були виведені екс-міністром доходів і зборів України Олександром Клименком в офшори і легалізовані шляхом покупки нерухомості, ділянок і бізнесу в Україні. Правоохоронні органи просять зарубіжних партнерів про співпрацю щодо прискорення арешту рахунків за кордоном, передає Інтерфакс.

За підсумками слідчих дій в ТРЦ «Гулівер» в рамках розслідування злочинної діяльності компаній екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка буде описано майно і заблоковано до остаточного рішення суду. Про це Арсен Аваков повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Операция по налоговикам времен Януковича-Клименко. Вторая энергичная часть. Киев. Опись и блокирование имущества, купл...

Опубликовано Арсеном Аваковым 14 июля 2017 г.

Матіос також додав, що «сьогоднішнє блокування цього майна – 12 млрд доларів – має велике значення для наших подальших процесуальних дій».

Він вказав, що ці кошти через 8 податкових майданчиків були «фактично вкрадені і виведені з державного бюджету ... виведені через офшорні юрисдикції та легалізовані шляхом покупки нерухомості, офісів, земель і діючого бізнесу в Україні».

«Цей бізнес ми сьогодні прикрили», – заявив головний військовий прокурор.

Матіосу також зазначив, що $ 778 млн, які «вивів Клименко з офшорних юрисдикцій, – ми з сьогоднішнього дня буде оформляти відповідні документи і пересилати партнерам, з якими є міжнародно-правові угоди, щоб вони блокували рахунки, які діють до сьогоднішнього дня в банках європейських країн».

Пізніше Матіос оприлюднив на своїй сторінці у Facebook фотографії з квартири Клименка. 

Інфо з полів «другої податкової хвилі» Зараз через страх дехто на обшуках у власних квартирах «молиться» на колишнього ...

Опубликовано Анатолій Матіосом 14 июля 2017 г.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков додав, що він разом з Матіосом провів зустріч з послами G7, яких проінформували про деталі операції і «попросили про участь служб тих країн ... щоб прискорити процес щодо арешту грошей, так як нам не вистачає деяких процесуальних дій за кордоном».

Вранці, 14 липня, Служба безпеки України проводить 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі «Гулівер» у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло