Генпрокуратура отримала право на заочне засудження Азарова

Генпрокуратура отримала право на заочне засудження Азарова

Суд дав ГПУ дозвіл на спеціальне розслідування

Генеральна прокуратура України отримала дозвіл від Печерського районного суду Києва на проведення спеціального розслідування щодо колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Про це повідомили в Генпрокуратурі України агентству «Інтерфакс-Україна».

«Суд дав дозвіл на спеціальне розслідування», – сказали в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, Микола Азаров підозрюється в привласненні і розтраті майна.

Вранці, 14 липня, Служба безпеки України проводила 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі «Гулівер» у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло