Мер Тернополя запропонував Ryanair базуватися у тернопільському аеропорті

Мер Тернополя запропонував Ryanair базуватися у тернопільському аеропорті

На думку мера, цьому сприяє географічне розташування

Мер Тернополя Сергій Надал запропонував керівництву України і авіакомпанії-лоукостерів Ryanair розглянути Міжнародний аеропорт «Тернопіль» в якості основної бази в Західній Україні. За словами міського голови, тернопільський аеропорт повністю відповідає вимогам Ryanair.

Про це повідомляє ternopil.te.ua.

«Міжнародний аеропорт» Тернопіль «відповідає всім вимогам авіакомпаній-лоукостерів. Там є вся необхідна інфраструктура. Таким чином, Ryanair може зробити Тернопіль своєю базою в Україні», – заявив Надал.

Мер міста також зазначив, що до аеропорту планують прокласти тролейбусну лінію, а також, що тернопільський аеропорт увійшов до державної цільової програми з розвитку аеропортів до 2023 року.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Львів» в ході переговорів з авіакомпанією Ryanair відхилив кілька її вимог, але, тим не менш, уклав контракт.Мова зокрема йде про вимоги частини прибутку, землі під готель і тд.

Разом з тим, Ryanair, як і раніше, заявляє, що не має наміру літати в Україні тільки до Львова. Авіакомпанії зацікавлена ​​в роботі з двома напрямками – львівським та київським.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло