Цинк і залізна руда дорожчають випереджаючими темпами на новинах з Китаю

Цинк і залізна руда дорожчають випереджаючими темпами на новинах з Китаю

Вартість золота підвищилася до $ 1230,46 за тройську унцію

Ціни на цинк і залізну руду очолюють зростання на ринках руд і металів у понеділок, оскільки статистичні дані з Китаю повернули інвесторам впевненість у пожвавленні зростання світової економіки.

Цинк із поставкою через три місяці подорожчав на 2% на Лондонській біржі металів (LME). Котирування аналогічного контракту на мідь збільшилося на 1%, до $ 5983,50 за тонну.

Ціна залізної руди з поставкою у вересні збільшилася на 2,4% на Даляньская сировинної біржі, до 492,5 юанів ($ 72,7) за тонну. У Сінгапурі залізна руда піднялася на 2,2%, до $ 65,60 за тонну.

Вартість золота підвищилася на 0,2%, до $ 1230,46 за тройську унцію.

Жовтневий контракт на сталеві арматурні стержні на Шанхайській ф'ючерсній біржі піднявся на 2,7%, до 3646 юанів за тонну, наблизившись до максимальної позначки з 2013 року. Гарячекатана сталь в рулонах додала в ціні 3,2% і торгувалася близько 3712 юанів за тонну.

Як повідомлялося, економіка Китаю виросла у II кварталі на 6,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, як і в попередні три місяці. Експерти в середньому очікували уповільнення темпів зростання до 6,8%.

У порівнянні з першим кварталом року економіка країни зросла на 1,7%.

Нагадаємо, що ВВП Китаю за підсумками другого кварталу 2017 року зріс на 6,9%, що перевищує офіційний прогноз і очікувань експертів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті