Washington купує канадського добувача алмазів Dominion за $1,2 млрд

Washington купує канадського добувача алмазів Dominion за $1,2 млрд

Ціна за одну акцію складе $14,25

Washington купує канадського добувача алмазів Dominion за $1,2 млрд
фото Twitter @DiamondBuyClub

Канадська Dominion Diamond Corp., третя за величиною компанія з видобутку алмазів, та група компаній Washington Companies уклали угоду про поглинання.

Група Washington готова викупити Dominion за $1,2 млрд, повідомляє CBC. Компанії уклали угоду, згідно з якою Washington може придбати всі акції Dominion по $14,25 за штуку.

Угода надасть Washington Companies право власності на холдинги Dominion, в тому числі два в Північно-Західних територіях. Washington Companies візьмуть контрольний пакет акцій шахти Ekati і 40% володіння шахтою Diavik (обидві розташовані на північно-західних територіях Канади).

Керівництво Washington Companies планує призначити нового генерального директора в Канаді в команду управління Dominion. У релізі також йдеться, що штаб-квартира Dominion залишиться в Канаді і матиме канадську команду менеджерів.

Washington Companies – американська група компаній під керівництвом підприємця з Монтани Денніса Р. Вашингтона. Робота компаній зосереджена в 6 галузях: залізничному транспорті, морському транспорті, будівництві та гірничодобувнійпромисловості, продажу важкого обладнання, авіаційній техніці і розвитку нерухомості.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло