Порошенко в Грузії: «Сьогодні ми розраховуємо один на одного»

Порошенко в Грузії: «Сьогодні ми розраховуємо один на одного»

Президент відкриватиме в союзній країні бізнес-форум та інвестиційний круглий стіл

Порошенко в Грузії: «Сьогодні ми розраховуємо один на одного»
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Петро Порошенко прибув до Грузії із триденним робочим візитом.

Сьогодні він зустрінеться з президентом Грузії Георгі Маргвелашвілі, прем’єр-міністром Георгі Квірікашвілі, спікером парламенту Іраклі Кобахідзе та грузинськими депутатами, повідомляється на сайті українського президента. Зустрічі відбудуться в Тбілісі.

Заплановано підписання низки важливих стратегічних документів, які сприятимуть співпраці двох держав та розвитку двосторонніх відносин.

Також президенти обох країн відкриють бізнес-форум в столиці.

На наступний день заплановано візит Петра Порошенка до столиці АР Аджарія м. Батумі, де він візьме участь у роботі інвестиційного круглого столу, а також зустрінеться з главою уряду Аджарії Зурабом Патардзе.

Крім того, президент України зустрінеться з українською громадою, яка проживає у Грузії.

Як зазначив Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook, із Грузією його єднають і особистісні родинні зв’язки: прадід його дружини свого часу врятувався від голодомору в Україні, виїхавши з родиною у Тбілісі, а під час Другої світової до грузинської столиці було евакуйовано бабусю дружини.

«Такі історії і складають міцний фундамент довіри та дружби між народами України та Грузії. Так само сьогодні ми розраховуємо один на одного», – зазначив президент.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло