Фіскальна служба чекає на 500 млн грн податків з нерухомості

Фіскальна служба чекає на 500 млн грн податків з нерухомості

Надходження цього року мають перевищити показники минулого в 2,5 рази

Державна фіскальна служба очікує отримати 500 млн грн надходжень до місцевих бюджетів від податку на нерухоме майно, відокремлене від земельної ділянки, з фізичних осіб в 2017 році. Цей показник має перевершити минулорічний в 2,4 рази. Про це повідомив начальник управління адміністрування майнових податків та зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Владислав Павлов, передає УНІАН.

“У поточному році фізичним особам-власникам об'єктів нерухомості направлено близько 1 млн податкових повідомлень-рішень. Очікувана сума податку становить 500 млн грн, на даний момент вже сплачено 61 млн грн. Динаміка позитивна. У 2016 році було направлено 428 тис. Податкових повідомлень-рішень, і надходження склали 209 млн грн. Ви бачите, що в порівнянні з цим роком показник майже в два рази більше. У 2015 році надходження склали 51 млн грн», – доповів Павлов.

Він також зазначив, що штрафні санкції за несплату податку на нерухомість не будуть застосовуватися до фізичних осіб, які не отримали повідомлення.

“Якщо громадянин знає, що він – потенційний платник податку на нерухомість, але з якихось причин йому не прийшло повідомлення, то ми рекомендуємо прийти за місцем реєстрації в ГФС. Але я підкреслюю, що відповідальність (штраф, пеня) настає в тому випадку, якщо платник податків одержав повідомлення, але не сплатив податок в 60-денний термін”, – пояснив Владислав Павлов.

За його словами,від сплати податку звільняється нерухомість, що перебуває на окупованих територіях України, до завершення Антитерористичної операції.

Нагадаємо, 12 липня ДФС відзвітувалася про надходження до держбюджету 129 млрд грн податків від великого бізнесу. І це лише за перше півріччя 2017 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло