Суд відстрочив слухання за позовом Коломойського до НБУ

Суд відстрочив слухання за позовом Коломойського до НБУ

Під час засідання суддя не уточнив дату наступного слухання

Суд відстрочив слухання за позовом Коломойського до НБУ
Фото УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва під час засідання у вівторок відтермінував слухання за позовом Ігоря Коломойського до Нацбанку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), Кабміну, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) про визнання протиправним та скасування рішення про націоналізацію ПриватБанку.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Рішення прийнято у відповідь на відповідне клопотання ФГВФО, представник якого заявив, що Фонд гарантування до теперішнього часу не отримав ні копії позовної заяви, ні постанови про відкриття судового провадження.

«Ми дізналися про те, що сьогодні буде слухання з реєстру. Тому у нас є клопотання про оголошення перерви в судовому засіданні», – сказав представник ФГВФО.

Суд заслухав інші сторони і погодився задовольнити клопотання Фонду.

Керуючий партнер юрфірми «Астерс» Олексій Дідковський, який представляв в суді Нацбанк, повідомив, що претензії позивачів, хоча і не були заслухані під час засідання, в цілому зводяться до доказу неправомірності дій НБУ, а потім ФГВФО і Міністерства фінансів , щодо націоналізації ПриватБанку.

Представник НБУ вважає претензії позивача надуманими.

«Є звернення колишніх акціонерів про необхідну підтримку банку – лист від 16 грудня (лист колишніх акціонерів прем'єр-міністру – ІФ) – де це чітко і однозначно сформульовано, що і було потім проведено НБУ», – пояснив Дідковскій.

Як уточнив представник НБУ, всього зареєстровано близько 75 позовів колишніх власників Приватбанку, або пов'язаних з ними осіб, до НБУ та іншим держорганам. Разом з тим, додав він, ця цифра постійно зростає і незабаром може перевищити 100.

Нагадаємо, що компанії, пов'язані з екс-власниками ПриватБанку подали до фінустанови 92 позови на 8,913 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло