З початку року товарообіг між Україною і Японією зріс на 40%

З початку року товарообіг між Україною і Японією зріс на 40%

Кабмін України на своєму засіданні затвердить план заходів проведення року Японії в Україні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що товарообіг між Україною і Японією за I півріччя 2017 року зріс на 40%.

Про це передає Інтерфакс.

У повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України говориться, що Гройсман провів зустріч з послом Японії в Україні Шигекі Суми, в ході якої прем'єр України подякував Японії за всебічну політичну підтримку України, зокрема в питанні відстоювання територіальної цілісності, за участь Японії в проектах щодо подолання наслідків російської агресії і надання фінансової допомоги для проведення реформ.

«Товарообіг між державами з початку року виріс більш ніж на 40%», – говориться в повідомленні.

Гройсман повідомив, що у середу, 19 липня, Кабмін України на своєму засіданні затвердить план заходів проведення року Японії в Україні.

«Україна закликає уряд Японії до активізації співпраці в економічній сфері і пропонує приєднатися до спільної реалізації великих вітчизняних інфраструктурних проектів», – сказано в повідомленні.

Посол зазначив, що Японія зацікавлена ​​в ряді спільних проектів – зокрема, в енергетичній та інфраструктурній сферах, в продовженні проектів з радіаційної безпеки та в участі в реалізації стратегії реформування державних банків.

Нагадаємо, що Росія відмовила у вїзді в країну меру одного з японських міст у відповідь на санкції, введені Японією проти Росії за анексію українського Криму, стверджує Japan Times з посиланням на дипломатичні джерела.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті