Парковка коло терміналу D в Борисполі подешевшала до 20 грн

Парковка коло терміналу D в Борисполі подешевшала до 20 грн

Бориспіль удвічі зменшив час безкоштовної парковки, але також зменшив вартість паркування

Парковка коло терміналу D в Борисполі подешевшала до 20 грн
Фото: pixabay.com

Аеропорт Бориспіль змінив тарифи на паркування автомобілів на стоянці D1, яка знаходиться зліва від терміналу D. Тепер плата за годину стоянки автомобіля становить 20 грн, знаходження перші 10 хвилин – безкоштовно. На парковці діє тільки годинний тариф, це означає, що якщо залишити свій автомобіль на добу, то доведеться заплатити 480 грн. як за 24 години, а якщо на тиждень – то 3360 грн як за 168 годин.

Про це повідомляє avianews.com. Раніше на парковці можна було знаходитися безкоштовно до 20 хвилин, за наступні 20 хвилин стягувався тариф 50 грн.

Зараз поруч з терміналом D діють ще дві стоянки – D2 і D3 – вони розташовані праворуч від аеровокзального комплексу. На них діє тільки погодинної тариф 20-30 грн, безкоштовно з моменту заїзду до моменту виїзду можна перебувати тільки 10 хвилин.

Парковки зі спеціальними тарифами для довгострокового зберігання автомобілів розташовані на видаленні від єдиного діючого терміналу D і не завжди мають доступні місця, через що деякі пасажири в порушення правил залишають свої автомобілі на проїжджій частині.

На даний момент парковка D1 поки знаходиться в управлінні аеропорту. Спочатку вона будувалася як автобусна станція і обійшлася підприємству в 4,7 млн ​​грн, або в 105 000 грн. за місце для паркування виходячи з місткості стоянки 45 місць.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Бориспіль» уклав угодну з ТОВ «НАН» на добудову багаторівневого паркінгу за 439 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті