Військові в США підтримують надання Україні летальної зброї. Слово за Білим домом

Військові в США підтримують надання Україні летальної зброї. Слово за Білим домом

Всі начальники штабів ЗС виступають за це рішення, заявляє новопризначений генерал ВПС

Військові в США підтримують надання Україні летальної зброї. Слово за Білим домом
Пол Селва
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Американські військові заявили про необхідність надання Україні летальної зброї, але рішення, як і раніше, залежить від Білого дому.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Генерал військово-повітряних сил США Пол Селва в ході слухань у Сенаті, присвячених його призначенню на посаду голови Об'єднаного комітету голів штабів ЗС США, виступив за надання летальної зброї Україні.

«Я підтримую надання летальної оборонної допомоги з безпеки Україні, і Міністерство оборони США активно займається цим питанням на міжвідомчому рівні», – заявив генерал.

«Хоча обороноздатність України посилилась завдяки навчанням США, Україна все ще не має достатніх можливостей, тому що її супротивник має краще технологічне оснащення», – зазначав він напередодні слухань, активно підтримуючи надання зброї Україні.

Про ці хороші для України новини також повідомив у Твіттері експерт Інституту США Brookings та колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.

«Генерал Селва повідомив Комітету Сенату з питань збройних сил, що командування США в Європі і Об’єднаний комітет начальників штабів ЗС виступають за надання летальної військової допомоги Україні», – написав він.

«Я чув, що не тільки Об’єднаний комітет начальників штабів [виступає за це рішення] – існує міжвідомчий консенсус, але рішення залишається за Білим домом», – прокоментував цей пост Майкл Карпентер, голова аналітичного центру Пенна-Байдена та колишній високопосадовець Міністерства оборони США.

Виступаючи перед Комітетом Сенату, генерал Пол Селва також погодився з генералом США Джозефом Данфордом, головою Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США, в тому, що найбільшою загрозою для національної безпеки США є Росія.

«Сьогодні, на мою думку, Росія становить найбільшу загрозу для нашої національної безпеки», – зазначив він.

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн переконаний, що слід «надати Україні оборонну летальну зброю, яку вона потребує і на яку заслуговує».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло