Маккейн: Україні треба надати оборонну летальну зброю, якої вона потребує та заслуговує

Маккейн: Україні треба надати оборонну летальну зброю, якої вона потребує та заслуговує

Американський сенатор заявив про це під час виступу у Сенаті США

Маккейн: Україні треба надати оборонну летальну зброю, якої вона потребує та заслуговує
фото Shutterstock

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн вважає, що необхідно прийняти жорсткий законопроект щодо посилення санкцій проти Росії та продовжити політику військового стримування в Європі. Про це він сказав під час свого виступу у Сенаті США, який опублікував Chastime у Facebook.

«Нам потрібно відповідати на акти агресії , вже вчинені Росією. Ось чому так важливо, щоб Палата представників просунула спільний законопроект щодо російських санкцій, який вже ухвалив Сенат у відношенні 98:2».

Нагадаємо, минулого місяця Сенат узгодив рішення посилити санкції проти Росії, в які включив положення, яке б завадило Білому дому пом’якшити, призупинити або припинити дію санкцій без схвалення Конгресу.

Маккейн переконаний, що президенту Росії Володимиру Путіну давно настав час заплатити значну ціну також і за напад на американську демократію.

Крім того, не менш  важливим, є відновлення звичайного військового стримування в Європі та допомога союзникам США, зокрема Україні. Маккейн переконаний, що слід «надати Україні оборонну летальну зброю, яку вона потребує і на яку заслуговує».

«Путіну вже давно настав час заплатити» Джон Маккейн наполягає щоб Палата представників нарешті ухвалила санкції через втручання у вибори в токож «продовжувати допомагати нашим союзникам краще захищати себе, зокрема, надати Україні оборонну летальну зброю, яку вона потребує та на яку заслуговує.»

Опубликовано chastime 13 июля 2017 г.

На його переконання необхідно скасувати Закон щодо контролю за бюджетом та зробити значний внесок у покращення можливостей, спроможностей, готовності і відповідальності американських сил в Європі.

Маккейн наголосив, що США повинні залишати «відкритими двері» НАТО для тих країн, які готові зробити все необхідне для вступу до Альянсу та готові виконувати усі зобов’язання.

Нагадаємо, відразу за майже одноголосною підтримкою Сенату, палата Представників призупинила законопроект та направила повний пакет санкцій в Комітет закордонних справ для перегляду.

Як повідомлялось, Білий дім виступає проти посилення санкцій і прийняття законопроекту, оскільки він неприйнятно обмежує авторитет президента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті