Harley-Davidson стає все менш популярним

Harley-Davidson стає все менш популярним

Попит на легендарні мотоцикли падає, вартість акцій знижується

Акції Harley-Davidson скоротились до більш ніж річного мінімуму після  того як виробник мотоциклів скоротив прогноз на весь рік, оскільки попит на придбання впав. Про це повідомляє Reuters. 

Мотовиробник з Мілвокі, штат Вісконсін, також заявив, що необхідним кроком стане скорочення виробництва мото-транспортних засобів у ІІ половині 2017, що призведе до втрати робочих місць на кількох заводах США.

Акції Harley впали на 9% до $47.17 на вранішніх торгах у вівторок.

В той час як попит на нові мотоцикли впав, компанія зазнає втрат і через перепродаж власниками старих моделей, що вже були у використанні.

Мотовиробник планує випуск від 241 000 до 246 000 одиниць техніки цього року, у порівнянні з 262 221 роком раніше. Компанія заздалегідь передбачала , що поставки дещо знизяться. Нові цифри далекі від показників у 350 000, які демонструвала Harley-Davidson 10 років тому.

Як і інші виробничі компанії, очікувалось,що Harley виграє від пропозиції Трампа із збільшення видатків на інфраструктуру та скорочення податків. 

Нагадаємо, минулого місяця американський виробник мотоциклів Harley-Davidson оголосив про свій намір поглинути італійського конкурента Ducati. Угоду об’єднання двох найвідоміших марок  оцінюють у близько 1,5 млрд євро. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті