Harley-Davidson має намір поглинути свого конкурента Ducati

Harley-Davidson має намір поглинути свого конкурента Ducati

Покупка Ducati коштуватиме 1,5 млрд євро

Harley-Davidson має намір поглинути свого конкурента Ducati
фото http://www.harley-davidson.com/

Американський виробник мотоциклів Harley-Davidson готує заявку на поглинення свого італійського конкурента Ducati, що могло б об'єднати дві найвідоміші марки мотоциклів. Суму угоди оцінюють у близько 1,5 млрд євро. Про це повідомляє Reuters.

Індійський мотовиробник Bajaj Auto та ще кілька фондів також готують заявки на Ducati,яку на продаж виставив автоконцерн Volkswagen.

Harley-Davidson найняла для ведення торгів компанію Goldman Sachs, про це Reuters повідомили власні джерела.

Автоконцерн VW, чий підрозділ Audi контролює Ducati – виробника культового мотоциклу Monster, співпрацює з інвестиційною компанією Evercore, що допомагає їй профінансувати стратегічний перегляд після скандалу з викидами.

Німецька BMW та японські виробники Honda та Suzuki від участі в торгах відмовилась, оскільки вважають ціну зависокою.

Ducati було запущено в 1926 році як виробник вакуумних труб і радіокомпонентів , а його Болонський завод залишався відкритим навіть під час Другої Світової війни.

Нагадаємо, авто концерн потрапив  в епіцентр екологічного скандалу «Дизельгейт», коли встановив на свої автомобілі програмне забезпечення для заниження показників вихлопних газів під час проходження екологічних тестів.

У зв’язку зі скандалом, компанія вирішила у найближчі 5 років сконцентруватись на розробці електрокарів, в екологічні проекти буде вкладено 9 млрд євро.

Як повідомлялось, на початку червня американська компанія Harley-Davidson добровільно розпочала процес відкликання близько 57 тисяч мотоциклів через несправність мастилопроводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло