«Аско-Медсервіс» продала 98% акцій СК «Блакитний поліс»

«Аско-Медсервіс» продала 98% акцій СК «Блакитний поліс»

6 липня страховий портфель «Блакитного полісу» прийняла на себе інша київська страхова компанія – «Форте Лайф»

Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» скоротила свій пакет акцій в статутному капіталі СК «Блакитний поліс» з 98,853% до 0%.

Скорочення пакета відбулося шляхом продажу акцій, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на офіційну інформацію страхової компанії.

Як повідомлялося раніше, 6 липня страховий портфель “Блакитного полісу” прийняла на себе інша київська страхова компанія – «Форте Лайф».

«Ухвалення страхового портфеля відбулося шляхом підписання договору про передачу страхового портфеля між ПАТ «СК «Блакитний поліс» і ПрАТ «СК «Форте Лайф» з подальшою передачею страхових зобов'язань і відповідних активів», – зазначено у повідомленні на офіційному сайті компанії «Форте Лайф».

Також повідомляється, що «Форте Лайф» набуває усіх прав і обов'язків по прийнятим договорам страхування життя. Умови страхування залишаються незмінними, згідно початкових умов.

СК «Блакитний поліс» створена в 2000 році і займається добровільним страхуванням життя.

СК «АСКО-Медсервіс» заснована в 1993 році та займається транспортним і майновим страхуванням, страхуванням автовласників та іншими обов'язковими видами страхування.

Статутний капітал страхової компанії складає 25,2 млн грн.

У червні цього року Mind публікував рейтинг надійності страхових компаній-2017, але жодна з вищевказаних компаній до нього не увійшла.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло