Галина Пахачук призначена в.о. голови правління Приватбанку

Галина Пахачук призначена в.о. голови правління Приватбанку

Голова правління Приватбанку Олександр Шлапак подав у відставку 26 червня

Галина Пахачук призначена в.о. голови правління Приватбанку
Галина Пахачук
Фото УНIАН

Олександр Шлапак залишає Приватбанк, виконуючим обов'язки голови правління банку стала член правління Галина Пахачук.

Про це FinClub повідомили в Приватбанку.

Як повідомляється, Наглядова рада Приватбанку 20 липня ухвалила рішення про призначення виконуючим обов'язки голови правління банку Галину Пахачук.

Під час засідання члени наглядової ради Приватбанку задовольнили прохання Олександра Шлапака про відставку з посади глави.

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що голова правління Приватбанку Олександр Шлапак подав у відставку. У офіційному повідомленні на сайті фінустанови було зазначено, що Шлапак «виконав у повній мірі поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану Приватбанку й найближчим часом планує завершити антикризову каденцію на посаді голови правління».

Слід зазначити, вчора, 20 липня, корпоративний секретар Приватбанку Вікторія Страхова оголосила про намір звільнитися з посади через власну сторінку у Facebook.

«Йду дуже голосно, так, що про все, що пов'язано з ПриватБанк, націоналізацією, політикою я хочу розповісти публічно», – попередила Страхова. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло