Dragon Capital придбає близько 27% акцій своєї української дочірньої компанії DUPD

Dragon Capital придбає близько 27% акцій своєї української дочірньої компанії DUPD

Пропозиція залишається дійсною до 13:00 за Лондонським часом 1 серпня

Dragon Capital придбає близько 27% акцій своєї української дочірньої компанії DUPD
Основний акціонер та керуючий директор компанії Dragon Capital Томаш Фіала
Фото УНІАН

Компанія Dragon Capital Investments придбає 26,6% паперів інвестиційного фонду Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD).

Про це сказано в повідомленні DUPD на сайті Лондонської фондової біржі, передають Українські новини.

Згідно повідомленню, пропозиція Dragon Capital Investments щодо викупу всіх цінних паперів інвестиційного фонду є добровільною, поки компанія не заручається підтримкою 50% голосів власників акцій.

Враховуючи, що раніше компанія змогла сконцентрувати 32,73% DUPD, Dragon Capital зібрав понад 59% голосів за запозичення фонду і, таким чином, пропозиція про укладення угоди стала безумовною.

В повідомленні зазначено, що пропозиція залишається дійсною до 13:00 по Лондонському часу 1 серпня.

Акціонери, які не підтримають пропозицію до зазначеної дати, будуть позбавлені права на грошову винагороду.

Згідно з повідомленням компанії Dragon Capital Investments, у випадку, якщо компанія не придбає 75% акцій DUPD до 1 серпня, Dragon Capital зробить ще одну пропозицію щодо викупу цінних паперів, яке буде залишатися відкритим до 8 серпня.

Компанія Lars Ernest Bader (Великобританія) сконцентрувала 19,1% інвестиційного фонду Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD), збільшивши свою долю у фонді на 5,1 п. п. в період з 19 по 13 липня.

23 червня АМКУ дозволив компанії Dragon Capital Investments (Нікосія, Кіпр), входячи в інвестиційну компанію Dragon Capital, придбати більше 50% інвестиційного фонду DUPD.

У повідомленні Dragon Capital Investments на сайті Лондонської біржі йдеться про те, що компанія 27 червня зробила DUPD грошову пропозицію за 15 пенсів за акцію (еквівалент 4,97 гривні за курсом НБУ на 27 червня).

29 травня Dragon Capital збільшив свою долю в DUPD на 10,69 п.п. до 32,73%, пізніше компанія зробила обов'язкову грошову пропозицію для всього випущеного звичайного акціонерного капіталу за ціною 13 пенсів за акцію.

DUPD був створений інвестиційною компанією Capital Dragon у лютому 2007 року для інвестування в проекти комерційної та житлової нерухомості в Україні.

Інвестиційна компанія Dragon Capital є управляючою компанією DUPD.

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів.

Заснована у 2000 році в Києві.

Основним акціонером та керуючим директором Dragon Capital є Томаш Фіала.

Нагадаємо, що 26 квітня, СБУ провела обшук у офісі інвестиційної компанії Dragon Capital на підставі рішення Шевченківського райсуду Києва. Було вилучено всю комп'ютерну техніку. Приводом для обшуку стало використання компанією спеціального комп'ютерного програмного забезпечення – за заявами силовиків, російського. А отже – шпигунського, через яке ФСБ нібито контролює українські компанії шляхом «негласного отримання інформації».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті