МАУ запустить бортовий інтернет з початку 2018 року

МАУ запустить бортовий інтернет з початку 2018 року

Також літаки будуть оснащені розважальною системою

МАУ запустить бортовий інтернет з початку 2018 року
Фото: pixabay.com

З початку 2018 року «Міжнародні авіалінії України» почнуть отримувати далекомагістральні літаки Boeing 777, на борту яких пасажири зможуть користуватися бортовим інтернетом, повідомив голова наглядової ради МАУ Арон Майберг, передає Аvianews.com.

Интервью Арона Майберга, Председателя Наблюдательного Совета а...

Поговорим о том, почему у Ryanair не получилось в Украине, будут ли в Украине дешевые авиабилеты и как МАУ видит свое развитие в аэропорту «Борисполь».

Опубликовано ЛІГА.net 20 июля 2017 г.

За словами Майберга, літаки будуть також оснащені розважальною системою з терміналами, встановленими у кожному кріслі як в бізнес-класі, так і в економ-класі.

За існуючими планами МАУ розраховує отримати чотири Boeing 777. Вони будуть експлуатуватися паралельно з літаючими зараз Boeing 767, які почнуть виводитися з флоту з 2019 року.

Мережа далекомагістральних маршрутів МАУ в 2018 році може бути збільшена за рахунок відкриття польотів в Шанхай і Торонто.

Також МАУ хотіла б побудувати новий ангар в аеропорту Бориспіль. «Нам катастрофічно не вистачає площ для обслуговування. Особливо зараз, коли ми почнемо експлуатацію Boeing 777. І це один з факторів, який нам дозволить технічно більш швидко обслуговувати наші літаки і підвищити ту регулярність, яка недостатньо висока», – заявив Майберг.

Наразі далекомагістральний флот МАУ складається з чотирьох Boeing 767, що раніше літали в «АероСвіті». Згідно з даними державного реєстру цивільних повітряних суден, літаки випущені в 1991-1993 роках.

Нагадаємо, що голова наглядової ради МАУ підтримує ідею розвитку ще одного міжнародного аеропорту в Київській області, якщо він не буде будуватися «під одну конкретну авіакомпанію».

Згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, 2016 рік МАУ закінчила з чистим прибутком 387,885 млн грн, перевищивши власний показник 2015 року на 35,8%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло