Катар змінив політику протистояння тероризму

Катар змінив політику протистояння тероризму

Зміна законодавства стала результатом угоди між Катаром та США стосовно боротьби із «фінансуванням тероризму»

Катар змінив політику протистояння тероризму
Фото: pixabay.com

Емір Катару Шейх Тамім бін Хамад Аль Тані видав указ про внесення змін до деяких положень закону «Про боротьбу з тероризмом». Про це повідомляє інформаційне агентство Al Jazeera.

До декрету, опублікованому у четвер, було включено визначення термінів «терорист», «злочин», «терористичні акти», «терористичні суб’єкти», «замороження коштів» та «фінансування тероризму».

Також нововведення визначають процедури, пов’язані з деякими видами «терористичної діяльності».

Згідно із зміненим законом, фізичні та юридичні особи, яких обвинувачують в «терористичній» діяльності мають право оскаржувати це у суді. Ця поправка набере чинності з моменту її опублікування і інформаційному бюлетені уряду.

Зміни закону стали результатом укладення угоди між Катаром та Сполученими Штатами, яка має на меті припинення фінансування тероризму, яку було підписано під час візиту держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Дохи.

Видання повідомляє, що Катар став першою державою в регіоні Перської затоки, яка підписала угоду про боротьбу з тероризмом з Сполученими Штатами.

Нагадаємо, на початку минулого місяця Саудівська Аравія, Бахрейн, Єгипет та ОАЕ розірвали усі дипломатичні зв’язки із Катаром  у зв’язку з тим, що країна фінансує тероризм. Доха відкидає усі звинувачення та називає їх «безпідставними».

Протягом місяця «квартет» Перської затоки вживав різних заходів для врегулювання кризи в регіоні, зокрема надав Катару список із 13 пунктів. Країна мала на їх виконання 10 діб, а потім ще додаткових 48 годин.

Днями країни переглянули свої вимоги, та залишили 6 обов’язкових вимог, лише після їх виконання країни зможуть розпочати переговори. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло