«Нафтогаз» підвищує ціни для промисловців

«Нафтогаз» підвищує ціни для промисловців

З 1 серпня газ для промислових споживачів подорожчає на 2,9%

НАК «Нафтогаз України» з 1 серпня 2017 роки збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 2,9% (на 212,4 грн) – до 7 тис. 420,8 грн за 1 тис. Куб. м (з ПДВ). Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії.

Така ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ у обсязі понад 50 тис. куб. м в місяць, за умови відсутності боргів перед НАК.

Також, як вже повідомляв Mind, з 1 жовтня газ для населення може подорожчати на 931 грн. 19 липня на обговорення Кабміну виносився фінансовий план “Нафтогазу”, який передбачав ціну реалізації газу для споживачів, на яких Кабінетом міністрів покладено спеціальне зобов'язання (ПСО, тарифи для населення) до 1 жовтня відповідає поточним цінам, а з 1 жовтня збільшена на 19%. При цьому ціна на реалізацію газу споживачам, на яких не покладені спеціальні обов’язки, встановлюється компанією самостійно.

Але фінансовий план НАК «Нафтогаз», у якому пропонувалося збільшити тарифи, ухвалили під час засідання уряду з суттєвою поправкою.

«Є пропозиція, коли ми затверджуємо цей план ПАТ «Нафтогазу», разом з Мінекономіки, Міненерговугілля і Мінфіном скоригувати показники дохідної частини фінансового плану на 2017 рік відповідно до чинних цін на 1 квітня 2017 року», – зазаначив міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

Саме з такими пропозиціями фінплан і був затверджений.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло