Цирки та кіностудії: МЕРТ виставило 893 держоб’єктів, які будуть продані до 2020 року

Цирки та кіностудії: МЕРТ виставило 893 держоб’єктів, які будуть продані до 2020 року

Продаватися будуть цирки, кіностудії, будівельні і енергокомпанії та багато чого іншого

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України опублікувало Перелік об'єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017–2020 роках. Про це повідомляє офіційний сайт міністерства.

Вказаний перелік нараховує 893 об’єкти, які перебувають в управлінні різних державних структур. Приватизувати протягом наступних трьох років планують «Ліки України», «Укрліктрави», «Укрвакцина», «Завод «Електроважмаш», «Електронмаш», також низку шахт і торгівельних морських портів, експериментальні, проектні і науково-дослідні інститути у різних регіонах країни.

Також до проватизації готують Національний цирк України і держцирки урізних областях. Продати планують «Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка», «Українську студію Хронікально-документальних фільмів» та «Українську кіностудію анімаційних фільмів».

До переліку також потрапили «Укрбуд» і «Авіакомпанія «Аеросвіт», ціла низка обленерго, ПАТ «Центренерго» та ін.Пповний Перелік об'єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017–2020.

Як вже повідомляв Mind, 12 липня МЕРТ також запропонувало дозволити концесію та оренду державних ГРМ.

Запропонований міністерством документ передбачає заборону на відчуження газорозподільних мереж та передачу їх у суборенду.

Міністерство до того ж пропонує, щоб орендодавця державних ГРМ визначав Кабмін – таким суб'єктом може бути центральних орган виконавчої влади або держпідприємство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло