Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Спецпредставник США по Україні знов їде до Києва

Спецпредставник США по Україні знов їде до Києва

Курт Волкер також відвідає Париж, Брюссель, Відень та Лондон для обговорення питання конфлікту на сході України.

Спецпредставник США по Україні знов їде до Києва
Курт Волкер
Фото U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Держдепартамент США повідомляє, що спецпредставник США по Україні Курт Волкер  21 липня відправиться на схід України, для того щоб зустрітись із тими, хто постраждав від агресії Росії і обговорити важливість безпеки для усіх українців.

24 липня в Києві він зустрінеться із українськими чиновниками для обговорення питань українського суверенітету та територіальної цілісності.

Наступним пунктом призначення стане Париж. Там Волкер матиме змогу поспостерігати як французці та німецькі вповноважені особи обговорюватимуть Мінський процес та переговори в нормандському форматі.

Після цього він відвідає Брюссель, де зустрінеться із представниками ЄС та НАТО, які займаються вирішенням конфлікту в Україні.

26 липня планується його зустріч із ОБСЄ у Відні, під час якої обговорюватимуться зусилля спостережної місії ОБСЄ на ході України.

Завершиться «турне» Волкера поїздкою до Лондону.

Нагадаємо, 7 липня Курта Волкера призначили спецпредставником США в Україні. Основним його завданням є врегулювання ситуації на сході України.

Як повідомлялось, свій перший візит в Україну Волкер здійснив разом із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Відомо, що спецпредставник виявив бажання залишитись в Україні на деякий час. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті