Рева: середня зарплата в Україні до 2021 року має зрости до 11 000

Рева: середня зарплата в Україні до 2021 року має зрости до 11 000

Після прийняття пенсійної реформи почнеться введення накопичувального рівня пенсійної системи

За прогнозами Міністерства соціальної політики, середня зарплата в Україні до 2021 року має зрости до 11 000 грн, що дозволить ввести накопичувальний рівень пенсійної системи. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Про це передає БізнесЦензор з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

«Ми об'єктивно оцінюємо економічну ситуацію, і я сподіваюся на те, що впровадження другого рівня пенсійної системи можна почати в 2021 році. Саме в 2021 році зрівняється пенсійний вік для чоловіків і жінок. За нашими прогнозами, до того часу середня зарплата має зрости до 11 000 грн А за сприятливих умов, можливо, і більше «, – сказав Рева.

За його словами, після зростання рівня заробітної плати в Україні, що є в планах і розрахунках уряду, збільшаться і відрахування в бюджет, саме після цього можна буде вводити накопичувальний рівень пенсійної системи.

Міністр зазначив, що дискусія про введення накопичувального рівня пенсійної системи почнеться відразу після прийняття пенсійної реформи.

Старт впровадження накопичувального рівня буде залежати від того, наскільки успішно в країні будуть вирішені відповідні проблеми, мова йде, зокрема, про темпи детінізації економіки.

Нагадаємо, що завершальний етап прийняття проекту Закону про пенсійну реформу, підтриманого парламентом у першому читанні, має відбутися у вересні, по завершенні літніх канікул народних обранців. Це має відбутись у першій половині вересня, аби вже з 1 жовтня запустити процес осучаснення пенсій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло