Сам собі конкурент: команда Дубілета запускає мобільний банк разом з Універсалом

Сам собі конкурент: команда Дубілета запускає мобільний банк разом з Універсалом

У новому мобільному банку також не буде відділень

Дмитро Дублет оголосив про запуск мобільного банку Monobank з Універсал Банком. Про це засновник IT-компанії Fintech Band і некомерційного проекту iGov написав на свій сторінці в Facebook.

У нас важные новости по запуску первого в Украине mobile-only банка. Как вы знаете, наша команда работает в поте лица с...

Опубликовано Дмитрием Дубилетом 23 июля 2017 г.

«У нас важливі новини про запуск першого в Україні mobile-only банку. Як ви знаєте, наша команда працює з двома банками – Айбокс Банк та Універсал Банк. Айбокс став нашим першим клієнтом, тому всі новини про запуск необанка були присвячені саме йому. Але зараз ми бачимо, що технічна інтеграція з Універсал Банком проходить набагато швидше. Це означає, що саме цей банк буде запущений першим!», – написав Дубілет.

Повноцінний запуск банку планується на осінь 2017 року. Поки всі бажаючі можуть залишити на сайті www.monobank.com.ua передзамовлення на карту і додаток. Як відповів Дмитро Дубілет на запит Mind, компанія Fintech Band не має частки в Monobank. Мобільний банк зареєстрований як віртуальний бренд на ліцензії банку-клієнта. У пріоритеті Monobank кредитна/дебетова картка з додатком. А поповнення здійснюватиметься через мережі-партнери. Зарплатних проектів поки не передбачається.

За словами Дубілета, банк отримає сучасний додаток, а на карті буде доступна вигідна і технологічна розстрочка. Новий банк працюватиме без відділень.

«Завдяки тому, що немає всіх цих колосальних витрат на інфраструктуру, умови по карті будуть найкращі на ринку», – написав він.

Нагадаємо, Дмитро Дубілет пішов з ПриватБанку 20 грудня 2016 року. У ПриватБанку Дубілет відповідав за IT-напрямок, інформаційні технології в галузі фінансів. У 2015 році він заснував некомерційний проект iGov. Після відходу з банку Дубілет спільно з колишніми колегами створив компанію Fintech Band, яка розробляє для банків IT-рішення.

25 травня Fintech Band та iBox Bank оголосили про запуск першого мобільного банку в Україні. Компанії пообіцяли представити абсолютно нову кредитну картку й мобільний додаток вже восени цього року.

Банк планує надавати кредитні ліміти до 100 000 грн з пільговим періодом до двох місяців, нараховувати високий відсоток на залишок власних коштів на картці, а також повертати відсотки від покупок (кешбек). В його арсеналі по всій країні понад 5300 терміналі iBox, через це поповнення карт і робота з платежами буде зручнішою, ніж у будь-якому іншому банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті