Спостерігається подорожчання споживчих кредитів до 38% річних

Спостерігається подорожчання споживчих кредитів до 38% річних

Ставка по кредитах на автомобілі знизилася мінімально

За останній місяць іпотека та автокредити подешевшали. Споживчі кредити зросли в ціні. З 28 досліджуваних банків, кредитують 23. Загальне число пропонованих банками кредитних програм становить 93, передає LIGA.net.

Споживчі кредити подорожчали на 1,53 п.п., середня процентна ставка становить 37,71% річних. Мінімальні ставки пропонують Кредобанк (17,9%), УКРСИББАНК (18,01%). Максимальні ставки пропонують Банк Конкорд (98,55%), БТАБанк (82,8%). Овердрафти виросли в ціні всього на 0,18 п.п. Їх вартість становить 32,77% річних.

Середня процентна ставка по кредитах на автомобілі знизилася мінімально, на 0,05 п.п. і становить 15,92% річних. Процентні ставки по автокредитах знижувалися кілька місяців поспіль. Мінімальні ставки пропонують ОТП Банк (0,01 1,0%), Укргазбанк (1,49%).

Середня вартість іпотеки опустилася також незначно, на 0,06 п.п., і становить 20,85% річних. Минулого місяця кредити на нерухомість подешевшали на 1,93 п.п. Мінімальні ставки пропонує Укргазбанк на покупку житла на первинному ринку, під 5-10% річних на термін від 1 до 2 років.

Нагадаємо, що Ідея Банк через «Укрпошту» надаватиме споживчі кредити. На першому етапі продаж кредитів Ідея Банку відбуватиметься через 51 відділення «Укрпошти» у селах і селищах міського типу Житомирської, Миколаївської, Черкаської, Чернігівської та Херсонської областей.

Надалі планується розширення співпраці як в частині продуктів, так і в частині регіонів.

В даний час партнерами Ідея Банку з продажу кредитів є 11 банків і дві небанківські установи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло