Банк ПУМБ підписав меморандум про співпрацю з Білорусією

Банк ПУМБ підписав меморандум про співпрацю з Білорусією

Білоруси компенсуватимуть 8% кредитної ставки на свою сільськогосподарську техніку

Перший український міжнародний банк (ПУМБ) підписав меморандум про співпрацю з урядом Республіки Білорусь. Підписання відбулося в рамках «Українсько-Білоруського бізнес-форуму» в Києві, повідомляє Latifundist. Згідно з меморандумом, білоруська сторона буде компенсувати 8% кредитної ставки на білоруську сільськогосподарську техніку.

«Щоб стимулювати поставки білоруської сільськогосподарської техніки в Україні, білоруська сторона буде компенсувати до 8% кредитної ставки українських банків на покупку техніки. Раніше в цій програмі брало участь лише 2 українських державні банки. Але в рамках розширення програми в цьому році, білоруси вирішили додати третій, комерційний,  банк», – говорить заступник голови правління, член правління ПУМБ Олексій Волчков.

За його словами, щорічно близько 20% експортної білоруської продукції проходить через банк ПУМБ. Тому, цей меморандум – ще один етап у співпраці з Республікою Білорусь.

Як вже повідомляв Mind, президенти України та Білорусії мають намір підвищити товарообіг між країнами до $5-8 млрд на рік.
Заступник прем'єр-міністра Білорусі Володимир Семашко 18 липня також заявляв, що Білорусь зацікавлена в поставках сільськогосподарської техніки в Україну і розуміє необхідність виконання вимог Києва про рівень локалізації її виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті