Білорусь: Мінські угоди не працюють, потрібна ще одна зустріч

Білорусь: Мінські угоди не працюють, потрібна ще одна зустріч

Північний сусід пропонує провести ще одну зустріч між усіма учасниками конфлікту на сході України

Білорусь не бачить способу вирішення кризи між Україною та Росією без ще одного регіонального саміту, заявив у понеділок міністр закордонних справ країни Володимир Макей. Про це повідомляє Reuters.

«Я вважаю, що на даний момент немає перспектив у вирішенні кризи в Україні», – сказав Макей під час спільної прес-конференції зі своїм словенським колегою Карлом Ерьявеком під час одноденного робочого візиту до Словенії.

«Кризу можна було б вирішити, якби всі дотримувалися Мінських угод. На жаль, сьогодні ми цього не бачимо», – сказав Макей.

Міністр білоруського МЗС зазначив, що для вирішення кризи необхідно буде організувати ще одну зустріч між Росією, Україною та іншими учасниками військового конфлікту.

Нагадаємо, на нещодавній зустрічі з українським президентом Олександр Лукашенко, президент Білорусі, зазначив про Мінський процес:

«Спішити «поперед батька в пекло» я не буду, і буду робити тільки те, про що мене попросять два президенти. Мені сказали зробити зустріч у мінську – я зробив її. Потім до мене звернулися щодо контактної групи – я це зробив. Так буде й надалі – все що поручать мені, ми, білоруси, будемо робити. Мені не треба ніякі лаври – які можуть бути лаври, коли гинуть люди?»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло