Польща і Румунія зроблять транспортний коридор між Адріатичним, Балтійським і Чорним морями

Польща і Румунія зроблять транспортний коридор між Адріатичним, Балтійським і Чорним морями

Країни планують розвивати ж/д сполучення між своїми найбільшими портами

Адміністрація порту Гданськ і польська ж/д компанія PKP Cargo підписали меморандум про співпрацю з румунською ж/д компанією CFR Marfa і портом Констанца. Про це повідомляє Адміністрації порту Гданськ, пише ЦТС.

Сторони планують розвивати ж/д сполучення між найбільшими портами Польщі і Румунії – Гданськом і Констанцою. PKP Cargo і CFR Marfa намір задіяти своїх партнерських експедиторів в перевезенні вантажів між цими портами.

«Ми раді, що група PKP Cargo разом з портом Гданська вступає в наступний етап реалізації ідеї «Тримор'я «. Потенціал країн регіону сьогодні не в повній мірі використовується, тому ми будемо прагнути його розвивати. Це створить можливість як для польської економіки, так і для групи PKP Cargo. Ми є транзитною державою, у нас є налагоджені маршрути «схід-захід». Прийшов час активізувати свою діяльність також у напрямку «північ-південь» Європи «, – зазначив глава PKP Cargo Мачей Лібішевскі.

Польські транспортні компанії приділяють особливу увагу створенню коридору між Адріатичним, Балтійським і Чорним морями. У 2014 році PKP Cargo купила чеську ж / д компанію AWT, завдяки чому отримала доступ до ринків Словенії, Хорватії, Румунії та Болгарії. Також PKP Cargo проявляла інтерес до покупки хорватської ж/д компанії HŽ Cargo.

Нагадаємо, раньше Mind писав про те, як «Укрзалізниця» розвиває швидкісне сполучення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло