Огляд криптовалют: чому біткоін знову набирає в ціні

Огляд криптовалют: чому біткоін знову набирає в ціні

Ринкова капіталізація криптовалют відновилась до $96М, проте біткоін, як і раніше, становить 47,5% від загальної структури капіталу

До середини місяця ціна на біткоін впала до $1800 на тлі очікувань включення в SegWit. Однак після того, як стало відомо, що більшість майнінг-пулів проігнорували крайній термін включення софтфорка USAF, це підвищило очікування з включення SegWit і позитивно позначилося на ціновій динаміці першої криптовалюти – почався активний курс на відновлення до попереднього цінового діапазону – $2400–2800.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 24 липня 2017 року – 9:00

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2325 $2719 $2731 ¥304 800 ($2728) ₴69 001

До середини тижня понад 90% серверів пулу підтримували протокол BTC1, SegWit2x і висловили надію на ранню активацію BIP 91, модифіковану версію SegWit2x. Все потужності майнінг-пулів націлені на повну підтримку сигналізації BTC1 і BIP 91.

Також варто відзначити, що і підтримка BIP 91 з боку китайської біржі BTCC майже миттєво позитивно вплинула на ціну біткоіна: за годину ціна виросла з $2300 до $2500.

Повноцінна активація пропозиції на BIP 91 офіційно відбулася наприкінці тижня. За даними xbt.eu, на підтримку SegWit сигналізують 97,9% майнерів, і всі наступні блоги, що не підтримуватимуть SegWit, будуть відхилятися.

Огляд криптовалют: чому біткоін знаву набирає в ціні
Особливість BIP 91 полягає в тому, що він дозволяє легше використовувати протокол Segregated Witness. Якщо BIP 91 активований до 31 липня, він замінить активовану користувачем функціональну клавішу BIP 148, оскільки він несе ризик поділу мережі біткоін.

Інфраструктура ринку

Наприкінці минулого тижня загальна ринкова капіталізація склала близько $68М. А в уже в неділю 23 липня вона знову піднялася до $96М. Проте інфраструктура не змінилася – біткоін, як і раніше, становить 47,5% від загальної структури капіталу. Майже 60% усіх транзакцій біткоіна проходять в тандемі з доларом США. Що стосується CNY, EUR, JPY, то це 13,7%, 12,5% і 9,8% відповідно.
Огляд криптовалют: чому біткоін знаву набирає в ціні
До кінця місяця з очевидних причин ринок продовжує бути значно ризикованим, особливо для операцій з невеликими обсягами. Основна рекомендація – розрахувати допустимі ризики перед покупкою або продажем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло