Укрнафта шукає інвесторів для участі у п’яти проектах у галузі видобутку

Укрнафта шукає інвесторів для участі у п’яти проектах у галузі видобутку

Нова стратегія розвитку Укрнафти передбачає зростання інвестицій до $1,7 млрд

Відповідно до стратегії розвитку Укрнафти на 2017-2025 роки, компанія шукає інвесторів на участь у п'яти проектах у галузі видобутку, буріння і переробки газу. Очікується зібрати заявки від інвесторів до 30 вересня.

Про це інформує прес-служба Укрнафти.

«ПАТ «Укрнафта» запрошує потенційних інвесторів розглянути участь у п'яти інвестпроектах в галузі видобутку, буріння і переробки газу. «Укрнафта» передбачає зібрати заявки від інвесторів до 30 вересня», – йдеться у повідомленні.

Нова стратегія розвитку передбачає зростання інвестицій до $1,7 млрд. Ця сума включає як внутрішні ресурси, так і зовнішні інвестиції.

«Найбільша нафтовидобувна компанія України, на частку якої припадає понад 90% запасів нафти і 70% видобутку нафти, до 2025 року планує подвоїти річний видобуток нафти до 21 млн барелів або 3 млн тонн і на 50% збільшити видобуток газу до 65 млрд футів куб або 1.9 млрд м куб.», – зауважують в Укрнафті.

Як повідомляють у компанії, перші три проекти передбачають збільшення видобутку нафти і газу на Бориславському, Битків-Бабчинському і Рудовсько-Червонозаводському родовищах і включають буріння нових вертикальних свердловин і бічних стовбурів, операції з гідророзриву пласта й інтенсифікації видобутку, а також модернізацію інфраструктури.

Два інших проекти стосуються інвестицій в бурові послуги і нафтові сервіси для задоволення потенційного попиту з боку «Укрнафти», «Укргазвидобування» і приватних компаній, а також модернізацію одного з газопереробних заводів «Укрнафти».

Нагадаємо, що інвестиційний комітет «Укрнафта» прийняв рішення заморозити проект з розвідувального буріння на Великобубнівському родовищі у Сумській області. Проект передбачав завершення буріння нової розвідувальної свердловини № 119-Г глибиною 3000 м з середньодобовим дебетом 23 тонни нафти в день.

Інвесткомітет вирішив припинити процес буріння через невирішене питання з продовженням спецдозволів. Термін дії спеціального дозволу на Великобубнівське родовище закінчується 24 грудня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті