Фінансові показники McDonald’s в II кварталі перевищили прогнози експертів

Фінансові показники McDonald’s в II кварталі перевищили прогнози експертів

З початку року капіталізація компанії перевищила $123 млрд

Прибуток і виручка McDonald's у другому кварталі перевищили очікування Уолл-стріт, передає Інтерфакс.

Чистий прибуток компанії з квітня по червень збільшився на 18% – до $1,40 млрд, або $1,70 у розрахунку на акцію. За аналогічний період минулого року показники складали $1,09 млрд, або $1,25 на акцію.

Квартальна виручка знизилася з $6,27 млрд до $6,05 млрд, але перевищила очікування аналітиків. Вони в середньому прогнозували чистий прибуток McDonald's на рівні $1,62 на акцію при виручці в $5,96 млрд.

Глобальні продажі ресторанів McDonald's, відкритих більше року, збільшилися на 6,6% в минулому кварталі, що стало кращим результатом більш ніж за п'ять років.

Акції McDonald's подорожчали на 2,7%. З початку року капіталізація компанії підвищилася на 24,8%, перевищивши $123 млрд.

Нагадаємо, McDonald’s заборгував $1 млрд податків. Розслідування Євросоюзу щодо корпорації McDonald’s виходить на завершальну стадію після того, як посадові особи зібрали інформацію про те, що мережа ресторанів навмисно зменшувала задекларовані прибутки за допомогою виплат головної компанії, що знаходиться в Люксембурзі.

Комісар ЄС у справах конкуренції Маргрет Вестеджер вже змусила Apple заплатити 13 млн євро у серпні минулого року як наслідок незаконної угоди з Ірландією. Наступними у списку, за словами єврокомісара, йдуть Amazon і McDonald’s. На кону мільярди, виведені транснаціональними компаніями в податкові гавані інших країн, а це означає, що в тих країнах, де компанії мають найвищі продажі, вони не повною мірою сплачують податки і знаходяться поза досяжністю влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті