З початку поточного року Мотор Січ збільшила консолідований чистий прибуток на 80%

З початку поточного року Мотор Січ збільшила консолідований чистий прибуток на 80%

Собівартість реальзованої продукції зросла на 63% - до 2,95 млрд грн

Мотор Січ (Запоріжжя) у першому півріччі 2017 року збільшила консолідований чистий прибуток за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) на 78,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 2,3 млрд грн.

Про це повідомило підприємство в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс.

Консолідований чистий дохід Мотор Січі в звітному періоді зріс на 34,7% – до 6,8 млрд грн. У той же час зросла і собівартість реалізованої продукції – на 62,6% – до 2,95 млрд грн. Консолідований валовий прибуток підприємства зріс на 19,1% – до 3,9 млрд грн.

Всього консолідований операційний прибуток Мотор Січі за перше півріччя збільшився на 49,2% – до 2,6 млрд грн.
У січні-березні 2017 року консолідований чистий прибуток Мотор Січі по МСФЗ зріс у 4,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 1,5 млрд грн, консолідований чистий дохід зріс на 63,4% – до 3,5 млрд грн, консолідований валовий прибуток – на 46,3%, майже до 2 млрд грн, консолідований операційний прибуток – у 2,9 рази, до 1,5 млрд грн.

Мотор Січ – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу.

Нагадаємо, що 20 липня у Запоріжжі на заводі «Мотор Січ» і в офісах Мотор Банку, які належать народному депутату України В'ячеславу Богуслаєву, співробітники правоохоронних органів провели обшуки.

Також були проведені обшуки на основних об’єктах та за місцями проживання ключових фігурантів, співробітників Мотор Січ, що були задіяні у виведенні та привласненні коштів підприємства у розмірі 350 млн грн. У ході обшуків також було вилучено $500 000 та великий обсяг антикварних цінностей, щодо яких вирішується питання про арешт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло