Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Італійський банк UniCredit став жертвою хакерів

Італійський банк UniCredit став жертвою хакерів

Злочинці отримали доступ до даних майже 400 тисяч клієнтів

Італійський банк UniCredit став жертвою хакерів
фото https://www.unicreditgroup.eu

Хакери отримали доступ до даних клієнтів найбільшого італійського банку UniCredit. Хакерські атаки здійснювалися на банк восени 2016 року і влітку цього року. Про це йдеться в прес-релізі на офіційному веб-сайті банку.

«UniCredit сьогодні, 26 липня, оголосив, що банк став жертвою хакерських атак, в результаті чого треті особи могли отримати доступ до даних клієнтів італійського банку, що стосуються тільки кредитування фізосіб», – йдеться в повідомленні.

Перші атаки на інформаційну систему UniCredit були зафіксовані у вересні й жовтні 2016 року, а також нещодавно – в червні та липні цього року – було виявлено нові атаки. Зловмисники отримали доступ до даних приблизно 400 тисяч клієнтів в Італії, сказано в прес-релізі.

При цьому доступу до критично важливої інформації – паролів чи інших даних клієнтів, які б дозволили управляти грошовими коштами, хакери не отримали. Судячи з усього, зловмисники могли отримати в своє розпорядження тільки інформацію про персональні дані клієнтів, зокрема, про міжнародні номери їх рахунків – коди IBAN (International Bank Account Number).

UniCredit запустив аудит і поінформував всі відповідні органи. Також банк подасть скаргу у Міланську прокуратуру. В банку зазначили, що вживатимуть негайних заходів, щоб виправити цю ситуацію.

Нагадаємо, антивірусна компанія ESET виявила мережу ботнета, яка за 5 років заразила шкідливим ПЗ понад 100 000 комп'ютерів в Україні і ще більше в Росії. Stantinko розсилала програми, які самовстановлювалися без відома користувача, і комп’ютер переходив під дистанційне керування кіберзлочинців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті