«Філіп Моріс Інтернешнл» інвестує $490 млн в «майбутнє без тютюнового диму»

«Філіп Моріс Інтернешнл» інвестує $490 млн в «майбутнє без тютюнового диму»

Компанія трансформує свій румуньский завод під виробництво стіків для електронних сигарет

«Філіп Моріс Інтернешнл» інвестує $490 млн в 	«майбутнє без тютюнового диму»
Фото: pmi.com

Філіп Морріс Інтернешнл планує інвестувати близько $ 490 млн в трансформацію своєї сигаретної фабрики поблизу Бухареста (Румунія) в високотехнологічне підприємство з виробництва тютюнових стіків HEETS, використовуваних з електронним пристроєм для нагрівання тютюну IQOS. Про це компанія повідомляє в своєму прес-релізі.

Технологія IQOS, створена в Центрі досліджень і розробок ФМІ в Швейцарії, базується на процесі нагрівання тютюну без горіння, в результаті якого людина вдихає так званий тютюновий аерозоль. Технологія iQOS стала хітом в Японії і деяких регіонах Європи.

Інвестиції в румунське підприємство дозволять створити близько 300 додаткових робочих місць.

У компанії повідомляють, що 2,9 мільйона курців по всьому світу вже відмовилися від куріння і перейшли на IQOS.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України планує підвищити акцизи на сигарети на алкоголь. Мінімальне акцизне податкове зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів для сигарет з фільтром і без буде підвищено з 596,05 до 662,81 грн з 1 тис. штук.

Раніше Mind писав про те, як було врегульовано конфлікт між правоохоронними органами та найбільшим тютюновим дистриб'ютором «Тедіс Україна». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло