У першому півріччі Huawei збільшив виручку на 36%

У першому півріччі Huawei збільшив виручку на 36%

Збільшенню виручки від продажу смартфонів і приросту частки на ринку сприяло зростання поставок у високому ціновому сегменті

Huawei Consumer Business Group (Huawei CBG) оприлюднила підсумки своєї діяльності за перше півріччя 2017 року. Виручка від продажів Huawei склала 105,4 млрд юанів ($ 15,6 млрд), що на 36,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому в першому півріччі було поставлено 73,01 млн смартфонів, що на 20,6% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

У першому кварталі 2017 року, за даними аналітичної компанії IDC, частка Huawei на світовому ринку смартфонів досягла 9,8%. Зростанню сприяло збільшення продажів смартфонів середнього і високого цінових сегментів на ключових ринках збуту.

Huawei оцінює зростання своєї частки на ринку в континентальному Китаї до 22,1% і збільшення поставок на 24% в порівнянні з аналогічним попереднім періодом. Huawei також відзначає позитивні тенденції в Європі, повідомляючи про зростання на 18% і стабільних показниках в Центрально-Східній і Північній Європі.

Згідно з дослідженнями компаній GfK і Sino, смартфон Honor з січня по травень поточного року став лідером інтернет-продажів і приніс найбільше виручки в Китаї.

До кінця року Huawei розраховує розширити свою роздрібну мережу до 56 000 магазинів. Це на 21 000 більше, ніж налічувалося станом на травень 2016 року. Ці магазини відповідають стратегії Huawei по просуванню іміджу якісних преміальних пристроїв.

Корпорація Huawei постачальник пристроїв №3 згідно з даними IDC за 1-й квартал 2017 року. Продукція компанії представлена більш ніж в 170 країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено понад 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Раніше повідомлялось, що Samsung Electronics в другому кварталі 2017 року збільшила прибутки до рекордних позначок завдяки сильним продажам преміального смартфона Galaxy S8 і зростання цін на чіпи пам'яті через їх дефіцит. Чистий прибуток компанії у квітні-червні підскочив на 89% – до 11,05 трлн південнокорейських вон ($9,9 млрд) з 5,85 трлн вон за аналогічний період 2016 року. Попередній рекорд квартального чистого прибутку було зафіксовано майже чотири роки тому на позначці 8,24 трлн вон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті