Прибутки Facebook зросли на 71% за рахунок збільшення реклами та зростання кількості користувачів

Прибутки Facebook зросли на 71% за рахунок збільшення реклами та зростання кількості користувачів

Соцмережа стала другим у світі продавцем реклами після Google

Прибутки Facebook зросли на 71% за рахунок збільшення реклами та зростання кількості користувачів
фото pixabay.com

Компанія Facebook оголосила про значне зростання прибутків на 71% у другому кварталі 2017 року – все завдяки значному зростанню доходів від реклами і здатності компанії залучати нових користувачів через набір додатків. Про це повідомляє Forbes.

Чистий прибуток Facebook в квітні-червні склав $3,894 млрд, або $1,32 у розрахунку на акцію, порівняно з $2,283 млрд, або $0,78 на акцію, за аналогічний період 2016 року, повідомила компанія у своєму блозі.

Facebook отримує шалені прибутки на рекламі та зростанні кількості користувачів
Зростання кількості користувачів за останні два роки
https://techcrunch.com

Виручка Facebook збільшилася на 45% з $ 6,436 млрд до $9,321 млрд.

Експерти в середньому прогнозували чистий прибуток компанії на рівні $1,13 на акцію, прогноз щодо виручки теж був меншим – $9,2 млрд.

Доходи компанії від реклами в II кварталі виросли на 47% до $9,164 млрд

Таким чином, Facebook став другим за величиною продавцем реклами у світі після Google.

У понеділок акції Facebook досягли рекордного рівня в $166 за штуку.

«У нас був хороший квартал і хороше перше півріччя, – цитуються в пресс-релізі слова засновника Facebook Марка Цукерберга. – Наша спільнота зараз уже складає 2 млрд людей, і ми зосереджені на тому, як зробити світ ближчим».

Цукерберг продовжує акцентувати увагу на відео. Facebook впровадив функції швидкого обміну відео, які можна побачити практично в усіх додатках.

Instagram (яка входить у корпорацію Facebook) теж дає істотний дохід, значною мірою завдяки популярності додатка серед молоді. Згідно з прогнозом eMarketer, в 2017 році Instagram отримає дохід в розмірі $3,92 млрд у всьому світі.

Щомісячна аудиторія Facebook в квітні-червні збільшилася на 17% в річному вираженні і склала 2,01 млрд відвідувачів. При цьому прогнози давали зростання лише до 1,93 млрд осіб. Кількість користувачів соцмережі зі щоденною активністю облікового запису також зросла на 17%, досягнувши 1,32 млрд.

Капіталізація компанії з початку року зросла на 44% до $480 млрд.

Нагадаємо, Facebook провів випробування гігантського дрону, який роздаватиме інтернет у глухих місцях планети. Незабаром весь світ матиме доступ до інтернету, стверджують у компанії.

Як повідомлялося, у Facebook почав працювати новий сервіс віртуальної реальності Spaces – простір, куди можна «переміщатися» разом із друзями завдяки окулярам віртуальної реальності Oculus.

До речі, на останні Facebook оголосив суттєву знижку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті