Товарообіг між Україною та Німеччиною виріс на 22%

Товарообіг між Україною та Німеччиною виріс на 22%

Загальний товарообіг між країнами досяг 2,6 млрд євро за п'ять місяців

За перші п'ять місяців 2017 року двосторонній товарообіг між Німеччиною і Україною збільшився майже на 22%.

«З січня по травень товарообіг між Німеччиною і Україною досяг 2,635 млрд євро при зростанні на 21,9%», – повідомив виконавчий директор Східного комітету німецької економіки Міхаель Хармс.

Імпорт з України склав 818,4 млн євро зі збільшенням на 10,5%, німецький експорт в Україну, при цьому, виріс на 27,8%, до €1,816 млрд.

Хармс також нагадав, що Східний комітет німецької економіки здійснює Програму стипендій для українських бізнесменів. Вони отримують знання та досвід на передових підприємствах Німеччини, а повертаючись додому – застосовують їх на практиці.

Як вже повідомляв Mind, з січня зовнішньоторговельний обіг агропордукції зріс на 25% та досяг 10,9 млрд грн.

«Дані цифри є для нас чудовим проміжним результатом, більше того, ми раді бачити закріплення географічної структури експорту з лідерством країн Азії з 40,4% в структурі експорту, країнами Європейського Союзу – 31,6% та Африки – 17,9%»,- повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло