Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Мінюст планує передати тюремні землі в оренду агрохолдингам

Мінюст планує передати тюремні землі в оренду агрохолдингам

Отримані кошти використають для модернізації пенітенціарної системи

Міністерство юстиції планує передавати землі установ пенітенціарної системи в довгострокову оренду стратегічним аграрним підприємствам, повідомляє Ліга.Бізнес

Отримані кошти урядовці планують використовувати для модернізації тюремної системи.

«Господарство пенітенціарної системи України велике. Однак досягнення 25-річного існування системи – досить негативні. Далеко від Радянського Союзу ми не пішли, крім того, що деякі керівники підприємств, які існують в установах виконання покарання, стали такими собі горе-бізнесменами, які працюють на себе і проводять різні угоди» – заявив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

За його словами, наразі в підпорядкуванні пенітенціарної служби є близько 39 тис. га землі різної якості в різних регіонах України.

«Є певна ідея, яку ми неодноразово обговорювали з міністром юстиції Павлом Петренко. Якщо уряд схвалить нашу концепцію, то ми плануємо віддати землі в довгострокову оренду, приблизно на 5-10 років, стратегічним аграрним підприємствам, які знають, як якісно обробляти землю і отримувати результат. Отримані кошти будемо направляти в систему і використовувати для модернізації» – розповів заступник міністра.

Нагадаємо, Кабінет мінінстрів пропонує Верховній Раді виділити в 2018 році на проведення земельної реформи 453 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті