Безос «втер носа» Гейтсу і став найбагатшою людиною світу

Безос «втер носа» Гейтсу і став найбагатшою людиною світу

Статки Безоса зросли за рахунок стрімкого росту вартості його акцій

Безос «втер носа» Гейтсу і став найбагатшою людиною світу
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Стрімкий стрибок акцій компанії Amazon.com в четвер, напередодні оприлюднення прибутків інтернет-магазину, дозволив його засновнику Джеффу Безосу обійти свого головного суперника Білла Гейтса і стати найбагатшою людиною світу. Про це повідомляє Bloomberg.

Акції інтернет-магазину зросли на 1,3% до $1 065,92  в 10:10 в Нью-Йорку, що принесло Безосу чистий прибуток у розмірі $1 млрд. Таким чином його статки склали $90,9 млрд проти $90,7 млрд Гейтса, співзасновника компанії Microsoft. Як відомо, Гейтс володів цим титулом з 2013 року.

Очікується, що Amazon опублікує щоквартальний прибуток у розмірі $37, 2 млрд, що на 22% більше ніж роком раніше.

Повідомляється, що Безос володіє 17% акцій Аmazon, які за рік виросли на 40%, що дозволило додати $24,5 млрд до його чистої вартості. На початку 2017 році Безос був четвертим у рейтингу найбагатших людей світу, з того часу йому вдалось обійти Воррена Баффета  з $74, 5 млрд та Амансіо Ортега із $82,7 млрд.

Нагадаємо, всього місяць тому повідомлялось, що Безосу для отримання титулу найбагатшої людини не вистачає всього $5 млрд. Аналітики передрікали,що Безос має переконливі шанси, оскільки мультимільярдер налаштований на агресивне розширення своє компанії, натомість Гейтс має намір віддати більшу кількість свої статків на благочинність, а саме пожертвувати у фонд, який він заснував разом із Баффетом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті