Стережися, Білл Ґейтс: Джефф Безос може скоро стати найбагатшою людиною планети

Стережися, Білл Ґейтс: Джефф Безос може скоро стати найбагатшою людиною планети

Безосу бракує всього $5 млрд до перемоги над Ґейтсом

Стережися, Білл Ґейтс: Джефф Безос може скоро стати найбагатшою людиною планети
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Завдяки зростанню акцій компанії Amazon, після придбання нею Whole Foods, Джефф Безос додав ще $1,8 млрд до своїх статків.

На сьогодні, статки Безоса складають близько $84,6 млрд, таким чином, він відстає від найбагатшої людини світу, Білла Ґейтса, всього на $5 млрд. Про це повідомляє CNN.

Безос має переконливі шанси. 53-річний мільярдер налаштований на агресивне розширення компанії Amazon, в той час, як 61-річний Ґейтс має намір віддати більшу частину своїх грошей.  

Ґейтс разом з гуру інвестицій Ворреном Баффетом, четвертою найбагатшою людиною світу в 2010 році, створили філантропічну компанію The Giving Pledge («Клятва даріння»). Офіційний сайт організації говорить, що це є «спробою надихнути найбагатших людей і їх сім’ї пожертвувати більшу частину своїх статків на філантропію». До списку організації входить більше 105 мільярдерів, серед яких Майкл Блумберг, Джордж Лукас, Девід Рокфеллер, Марк Цукерберг та інші., які пообіцяли віддати не менше 50% свого капіталу на благодійність.

Ґейтс покинув пост генерального директора Microsoft у 2000 році і відійшов від справ. Безос же, натомість, прославився своїм підходом дивитись на кожен новий день в Amazon, наче компанія знаходиться на початковій стадії.

Нещодавно, однак, Безос натякнув на свої благодійні інтереси. Минулого тижня у Twitter він цікавився можливими ідеями «філантропічної стратегії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті