Стало відомо, кого призначили новим представником Росії в ООН

Стало відомо, кого призначили новим представником Росії в ООН

Новим постпредом ООН та представником у Радбезі ООН став Василь Небензя

Стало відомо, кого призначили новим представником Росії в ООН
Василь Небензя
Фото World Economic Forum

27 червня президент Росії Володимир Путін підписав указ «Про Постійного представника РФ при Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку, США, і Представника РФ у Раді безпеки ООН». Новим представником став Василь Небензя. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Як повідомляє BBC, прогнози, що саме Небензя може стати новим постпредом Росії в ООН з’явилась у ЗМІ ще у квітні, а вже в травні її підтвердило Міністерство закордонних справ РФ.

Попередником Небензі був Віталій Чуркін, який займав цей пост з 2006 року. Як повідомлялось, у лютому 2017 Чуркін помер від серцевого нападу в Нью-Йорку.

Небензя уже має досвід роботи в постійному представництві в ООН – з 1996 по 2000 він  працював там старшим радником.

З 2006 по 2012 – Небензя виконував обов’язки заступника постійного представника Росії при відділенні ООН і інших міжнародних організацій в Женеві.

З 2012 по 2013  – він працював в МЗС РФ директором департаменту з гуманітарного співробітництва та прав людини.

В 2013 році – став заступником міністра закордонних справ.

Як повідомляє видання, російські чиновники різних рівнів по-різному сприймають новопризначеного постпреда, зокрема деякі зазначають, що йому буде важко після більш рішучого та сильного Чуркіна, інші стверджують, що він професіонал своєї справи та дипломат високого рівня, «який вміє знаходити рішення в складних питаннях». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло