Прибутки Amazon за ІІ квартал впали на 77%

Прибутки Amazon за ІІ квартал впали на 77%

Компанія пов’язує зменшення прибутків із збільшенням видатків на технології, контент та маркетинг

Прибутки Amazon за ІІ квартал впали на 77%
фото Shutterstock

Компанія Amazon повідомила про значно нижчі прибутки за ІІ квартал, ніж очікувалось. Квартальний прибуток впав на 77%. Після оприлюднення інформації, акції компанії здешевшали на 2%. Про це повідомляє FoxBusiness.

Гігант електронної комерції повідомив про чистий прибуток у розмірі $197 млн, що становить 40 центів на акцію, що вказує на падіння прибутків на 77 % порівнянні з минулорічним показником за аналогічний квартал, що склав $875 млн або $1,78 за акцію.

В той же час, виручка рітейлера зросла з $30,4 млрд до $38 млрд.

В середньому аналітики очікували, що в ІІ кварталі за акцію компанія отримає $1,41, таким чином прибуток склав би $37, 2 млрд.

Операційний прибуток компанії впав на 51% до $628 млн.

Прибутки компанії зменшились за рахунок видатків на виконання замовлень на платформі електронної комерції. Витрати на технології та контент зросли на 43%, а на маркетинг – на 44%.

Акції Amazon торгуються на рекордних максимумах цього тижня, що робить компанію четвертою в Америці з ринковою капіталізацією в $500 млрд, що надало її засновнику Джеффу Безосу титул найбагатшої людини світу. 

Нагадаємо, Джефф Безос став найбагатшою людиною світу обійшовши свого головного суперника Білла Гейтса, який беззмінно володів цим титулом з 2013 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті