ВМW уклала угоду про співпрацю з українським підприємством

ВМW уклала угоду про співпрацю з українським підприємством

Відділення «Електроконтакт Україна» в Бродах постачатиме кабельну продукцію для ВМW

ВМW уклала угоду про співпрацю з українським підприємством
Будівництво нового заводу "Електроконтакт Україна" у Бродах
Фото eku.com.ua

Німецька компанія ВМW уклала договір про співпрацю із відомим підприємством «Електроконтакт Україна». Про це повідомляє місцеве видання «Львівський портал» з посиланням на інформацію, отриману від прес-служби Львівської ОДА.

«Сьогодні замовник від ВМW провів аудит на новоствореному підприємстві «Nexans» у Бродах», – пише видання.

Як повідомив генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій Гаврильчик, Бродівське відділення підприємства затвердили як постачальника кабельної продукції для концерну BMW.

ТзОВ «Електроконтакт Україна» – виробник електричних кабельних мереж до автомобілів концернів BMW, General Motors, VW, Daimler. Це дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», яке належить французькому концерну Nexans.

ТОВ «Електроконтакт Україна» було засноване у 2007 році у місті Перемишляни Львівської області. Другий завод компанія відкрила у місті Золочів Львівської області. У 2016 році розпочалося будівництво третього заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна» у місті Броди Львівської області.

Раніше повідомлялося, що чеський автовиробник Skoda Auto планує побудувати в Україні автомобільний завод. Україна розглядається як один з майданчиків для розгортання нових виробничих потужностей Skoda Auto.

Крім того, південнокорейська компанія POSCO DAEWOO зацікавлена у співпраці з Україною в напрямку виробництва електромобілів і готова сприяти в створенні національного бренду.

Нагадаємо, українська авіакомпанія «Антонов» уклала вигідний контракт із французькою компанією на авіасалоні Ле Бурже у Франції, який проходив з 19 по 25 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло