Недовго музика грала: Безос знову віддав Біллу Гейтсу титул найбагатшої людини

Недовго музика грала: Безос знову віддав Біллу Гейтсу титул найбагатшої людини

Причиною стало суттєве падіння прибутків Amazon у другому кварталі

Недовго музика грала: Безос знову віддав Біллу Гейтсу титул найбагатшої людини
Джефф Безос
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Джефф Безос пробув найбагатшою людиною планети менше доби – вчора ЗМІ повідомили, що глава Amazon  вийшов на перше місце в рейтингу найбагатших за версією Forbes і Bloomberg, але вже сьогодні засновник Microsoft Білл Гейтс повернувся знову на першу позицію, пише Deutsche Welle.

Причиною стало різке падіння вартості акцій Amazon після опублікованого вчора фінансового звіту компанії за ІІ квартал. Показники прибутку в ІІ кварталі на 77% знизилися порівняно з першим кварталом.

Згідно з рейтингом Forbes, що оновлюється в режимі реального часу, у четвер, 27 липня, статки Безоса оцінювалися в 90,5 млрд євро і перевищили багатство Білла Гейтса на півмільярда.

Після зниження вартості акцій Amazon у п’ятницю статки Джеффа Безоса вже склали 88,7 млрд євро – уже на мільярд менше, ніж у Гейтса.

Безосу зараз належить 17% акцій компанії Amazon. Стати найбагатшою людиною світу, нехай і на кілька годин, йому допомогло зростання котирувань акцій компанії: у четвер вони виросли на 1,6% – відповідно, статки Безоса зросли на 1,4 млрд.

Незважаючи на різке – на чверть, до $38 млрд – збільшення обороту в другому кварталі 2017 року, доходи Amazon істотно знизилися. Компанія заробила в другому кварталі 197 мільйонів доларів, що на 77% менше, ніж у першому кварталі. Аналітики пов'язують це із збільшенням інвестиційної активності компанії.

Нагадаємо, Amazon продовжує вдосконалюватися технологічно і запускає торговельну соцмережу Spark для iOS. Це буде щось середнє між Pinterest та Instagram, але з можливістю легко здійснювати покупки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло