Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Порошенко зробив обов'язковим установку лічильників тепла і води

Порошенко зробив обов'язковим установку лічильників тепла і води

Президент підписав закон, яким вводиться обов'язковий облік тепла та води

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», яким вводиться обов'язковий облік тепла та води, повідомляє прес-служба президента.

Документ передбачає обов'язкове оснащення лічильниками всіх будівель, приєднаних до зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання.

Закон визначає правові, економічні та організаційні основи забезпечення комерційного, зокрема розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, гарячої води і централізованого водопостачання. Для багатоквартирних будинків буде обов'язковим оснащення індивідуальними приладами обліку або приладами-розподільниками показників споживання теплової енергії.

Лічильники повинні бути встановлені операторами зовнішніх мереж до 1 жовтня 2018 роки (для житлових будинків) або до 1 жовтня 2017 роки (для нежитлових будівель).

Новим домам без лічильників буде заборонено приєднуватися до мереж.

Тепер розрахунки за комунальні послуги повинні здійснюватися виключно на підставі даних комерційного обліку, що гарантує доступ до таких даних для споживачів.

Нагадаємо, борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед «Київенерго» станом на 1 липня 2017 року склав понад 1,1 млрд грн. У червні він збільшився на 91 млн грн. Підприємства житлокомунгоспу, в т. ч. підприємства життєзабезпечення міста, за підсумками червня збільшили заборгованість за електроенергію на 72,5 млн грн до 472,3 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті