Український стартап зібрав $52 тис на Kickstarter

Український стартап зібрав $52 тис на Kickstarter

Спочатку 3Д-конструктор розраховував на суму в $15 тис

Український стартап зібрав $52 тис на Kickstarter
Фото inventure.com.ua

Український стартап 3D-пазлів з металу замість заявлених $15 тис. зібрав на краудфандинговій платформі Kickstarter понад $ 52тис, повідомляє портал InVenture.

Компанію по збору коштів на розвиток проекту підтримало 479 людей.

Засновник проекту Time 4 Machine Денис Охрименко не новачок у краудфандингових кампаніях. Його проект Ugears, який виробляє 3D-пазли з дерева також мав успіх на Kickstarter.

Йому довелося покинути проект через розбіжності з інвестором. Після виходу з Ugears він зайнявся стартапом Time 4 Machine. Крім нього у Дениса Охріменка є й інший проект – дитячі кубики Pagl.

На Kickstarter стартап Time 4 Machine збирав кошти на створення металевого конструктора заводного автомобіля, танка, механічного таймера і настільного хокею.

У компанії відзначають, що її метою є зміна ставлення людей до металевих конструкторів, які з'явилися ще в минулому столітті.

Цікаво, що кампанії Time 4 Machine і Ugears стартували на Kickstarter одночасно. Однак для Ugears вона ще не закінчилася, і триватиме ще три дні. На даний момент проект також перевиконав мету і зібрав понад $ 260 тис.

Нагадаємо, Уряд планує долучитися до створення Фонду підтримки українських стартапів. Створення фонду має сприяти оптимізації процесу пошуку та запрошення інвесторів найвищиого рівня, наприклад, Європейського інвестиційного фонду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло