Швейцарський постачальник газу відкрив представництво в Україні

Швейцарський постачальник газу відкрив представництво в Україні

Компанія має намір отримати ліцензію на поставку газу

Швейцарська міжнародна компанія Petroforce Trading and Shipping відкрила представництво в Україні і має намір отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу від Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Про це передають Українські Новини.

Згідно з повідомленням, 3 серпня НКРЕКУ проведе засідання, де розгляне питання про видачу ліцензії на постачання природного газу для компанії «Петрофорс Україна», яка є дочірнім підприємством компанії Petroforce Trading and Shipping.

Петрофорс Україна була заснована 19 липня і спеціалізується на продажах сирої нафти і нафтопродуктів.

Нагадаємо, що ще один міжнародний енерготрейдер з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy відкрив в Україні своє представництво.

Зазначено, що українська дочірня компанія «АОТ Енерджі Україна» була заснована в Києві 14 липня 2017 року. 100% статутного капіталу, а це 1,5 млн гривень, належить швейцарській AOT Gas Holding AG. Керівником української компанії є Олександр Марченко. Основним заявленим видом діяльності АОТ Енерджі Україна є торгівля природним газом.

Відзначається, що AOT Energy з червня 2016 року продає газ українським газотрейдерам через свою польську компанію AOT Energy Poland. З березня 2017 року купувати газ у AOT Energy Poland почав і державний НАК «Нафтогаз України». Наразі близько 10 українських компаній закуповують газ по імпорту у цього трейдера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло