Гройсман: 3,5 тис. держпідприємств принесли державі 87 млрд грн збитків

Гройсман: 3,5 тис. держпідприємств принесли державі 87 млрд грн збитків

У Кабміні готуються до приватизації

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю виданню «Деловая столица» заявив, українські держпідприємства на сьогодні згенерували 87 млрд гривень збитків.

«Зараз нам потрібно подолати корупцію на державних підприємствах, тому що 3,5 тис. Держпідприємств згенерували на сьогодні 87 млрд грн збитків», – повідомив Гройсман. Він також зазначив, що його завдання полягає в тому, щоб домагатися прийняття системних рішень і підтримувати їх.

«Те, що не потрібно державі, не носить стратегічного характеру, треба продати, в тому числі на електронному аукціоні. На підприємство прийде новий власник, який створить нові робочі місця, залучить нові технології», – пояснив він.

Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України опублікувало перелік об'єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017–2020 роках. 

Вказаний перелік нараховує 893 об’єкти, які перебувають в управлінні різних державних структур. Приватизувати протягом наступних трьох років планують «Ліки України», «Укрліктрави», «Укрвакцина», «Завод «Електроважмаш», «Електронмаш», також низку шахт і торгівельних морських портів, експериментальні, проектні і науково-дослідні інститути у різних регіонах країни.

Також до проватизації готують Національний цирк України і держцирки урізних областях. Продати планують «Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка», «Українську студію Хронікально-документальних фільмів» та «Українську кіностудію анімаційних фільмів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло