ФГВФО отримав 360,2 млн грн від продажу активів 34 банків-банкрутів
Фонд планує продовжити продаж активів і на цьому тижні
Фонд гарантування вкладів минулого тижня продав права вимоги за кредитами банків-банкрутів за 32,65 млн грн, основні засоби банків – на 12,12 млн грн, ще 0,87 млн грн було отримано від безпосереднього продажу майна банків і 0,005 млн грн – від реалізації інших активів (монети, злитки і т. д.). Але основну суму 314,54 млн грн Фонд отримав від продажі цінних паперів банків. Про це повідомляється на сайті Фонду.
Основні засоби і права вимоги за кредитами банку «Форум» продані на суму 23,92 млн грн, Фідобанк – на 3,85 млн грн, Енергобанку – на 1,58 млн грн. Основні активи банку «Хрещатик» продані на 6,3 млн грн, Дельта Банку – на 2,51 млн грн, банку «Камбіо» – на 0,58 млн грн.
Права вимоги за кредитами Брокбізнесбанку реалізовані на 2,73 млн грн, АвтоКрАЗбанку – на 1,15 млн грн, Всеукраїнського банку розвитку – на 0,68 млн грн. Загалом ФГВФО продав активи 34 банків-банкрутів.
На цьому тижні планується продаж активів 56 банків на загальну суму 11, 297 млрд грн. В тому числі, на 8,830 млрд грн виставлені права вимоги за кредитами банків і на 1,766 млрд грн – основні засоби банків. Дебіторська заборгованість банків буде запропонована за 701,06 млн грн.
Нагадаємо, американські майданчики FFN і DebtX оголосили перші торги – $410 млн “поганих” кредитів у заставі НБУ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].