Нацбанк припиняє обслуговування готівки ще в двох областях

Нацбанк припиняє обслуговування готівки ще в двох областях

З 1 жовтня НБУ припиняє касове обслуговування в Кіровоградській і Рівненській областях

В рамках реалізації Концепції організації готівкового обігу в Україні з 1 жовтня 2017 року Нацбанк припиняє здійснення касового обслуговування підрозділами грошового обороту в Кіровоградській і Рівненській областях.

«Забезпечення банків готівкою та відокремлених підрозділів банків Кіровоградської та Рівненської областей буде відбуватися через найближчі (сусідні) регіони, де функціонують підрозділи грошового обігу НБУ, які на міжбанківському ринку, а також через уповноважені банки будуть зберігати запаси готівки регулятора і забезпечувати регіони готівкою», – йдеться в повідомленні Нацбанку.

Нагадаємо, статус уповноваженого Національним банком отримали АТ «Ощадбанк» та ПАТ КБ «ПриватБанк», які мають розгалужену мережу філій і відділень у всіх областях України і будуть забезпечувати регіони готівкою як через свої банки, так і через інші банки, а також приймати надлишки готівки від банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло